Jdi na obsah Jdi na menu
 


The secret

24. 9. 2009

Tajemství (The Secret) - scénář filmu


Před rokem si mi zhroutil život. Zkolabovala jsem z přepracování, zemřel mi otec a také mé vztahy nebyly v pořádku. V době mého největšího zoufalství jsem ještě netušila, jaký dar mi bude dán. Mami, tohle ti pomůže. Směla jsem spatřit část velkého Tajemství. Začala jsem o něm hledat zmínky v historii. Tajemství bylo pohřbeno. Mnozí ho hledali. Bylo potlačeno. Nemohla jsem věřit tomu, kolik lidí o něm vědělo. Byli to ti největší lidé historie. Jediné co jsem chtěla, bylo se o něj podělit s celým světem. Hledala jsem ještě žijící lidi, kteří o něm věděli. Jeden po druhém se začali objevovat. Znáte-li toto tajemství, získáte všechno, co chcete. Štěstí, zdraví a bohatství. Můžete mít, dělat nebo být čímkoliv chcete. Můžeme mít, cokoliv si zvolíme mít. Nezajímá mě, jak je to velké. V jakém domě chcete žít? Chcete být milionáři? Jakou práci chcete mít? Chcete více úspěchu? Co doopravdy chcete?

V životě jsem viděl spoustu zázraků. Finanční zázraky, zázračné uzdravení, duševní uzdravení, urovnání vztahů…..
Všechno se to stalo, díky vědění, jak ho aplikovat. Je to velké tajemství života.

Tajemství je odpovědí na vše, co bylo, je a bude. – Ralph Waldo Emerson

Pravděpodobně sedíte a ptáte se co to je za Tajemství. Povím vám, jak jsem se ho naučil používat. Všichni máme nekonečnou moc. Všichni se řídíme stejnými zákony. Přírodní zákony vesmíru jsou tak přesné, že nemáme problém stavět vesmírné lodě, poslat lidi na měsíc a můžeme načasovat přistání s přesností na zlomky vteřin.

Nezajímá mě jestli jste v Indii, nebo jste v Austrálii, Novém Zélandu, Stockholmu nebo v Londýně nebo Torontu, nebo Montrealu, nebo New Yorku…….
Všichni pracujeme s jednou silou, jedním zákonem. Je to přitažlivost. Tajemství je Zákon Přitažlivosti. Všechno co v životě prožíváte, si do něj přitahujete. Je to k vám přitahováno mocí obrazu, který máte ve své mysli. Vidíte, vše co se vám honí hlavou k sobě přitahujete. Moudří lidé to vždy věděli. Vezměte si starověké Babyloňany, ty to znaly. Je to malá hrstka vyvolených. Proč si myslíte, že 1% populace vydělá okolo 96% všech vydělaných peněz? Myslíte si, že je to náhoda? Není. Je to záměr. Něco chápou. Chápou Tajemství. A teď vás s ním seznámíme.

Nejjednodušší způsob, jak koukat na Zákon Přitažlivosti, je myslet na sebe jako na magnet. A já vím, že magnet k sobě věci přitahuje. Velmi zjednodušeně, Zákon Přitažlivosti říká, že podobné přitahuje podobné. Ale my tu mluvíme o myšlenkové úrovni. Naší úlohou je držet myšlenky toho, co chceme, jasně si v mysli vytvořit obraz toho, co chceme a odtud se začíná uplatňovat jeden z největších zákonů vesmíru, Zákon Přitažlivosti.

Stáváte se tím, na co nejvíce myslíte, ale také přitahujete to, o čem nejvíc přemýšlíte. Vidíte-li to v hlavě, budete to držet v hrsti.

Tento princip může shrnout ve třech jednoduchých slovech: myšlenky se stávají realitou.
Co hodně lidí neví je, že myšlenka má frekvenci. Každá myšlenka má frekvenci. Můžeme změřit myšlenku. Když na něco znovu a znovu myslíte nebo když si to představujete v mysli, že máte zbrusu nové auto, že máte peníze, co jste potřebovali, že budujete společnost, nacházíte ideálního partnera, když si představujete, jak to vypadá, neustále vysíláte souhlasnou frekvenci.
Myšlenky vysílají přitažlivý signál, který se vrátí zpátky k vám. Představujte si, jak žijete v dostatku a tím si ho přitáhnete. Funguje to vždy. Fungovalo vždy a všem. Problém je v tom, že většina lidí myslí na to, co nechtějí a pak se diví proč se jim to děje znovu a znovu.
Zákon Přitažlivosti nezajímá jestli to vnímáte jako dobré nebo špatné nebo jestli to nechcete nebo jestli to chcete, prostě reaguje na vaše myšlenky. Takže jestli sedíte a koukáte na horu vašich dluhů a cítíte se při tom špatně vytváříte signál, který vysíláte dál do vesmíru. „Cítím se fakt špatně, kvůli všem těm dluhům, co mám.“ Právě jste se ujistili, že to cítíte celou svou bytostí a proto toho dostanete ještě více. Takže, když se koukáte na něco, co chcete a říkáte si, ano to chci, aktivujete myšlenkou Zákon Přitažlivosti, který na ní reaguje a přitáhne vám věci, které jsou s ní shodné.
Ale když koukáte na něco, co nechcete a křičíte ne, to nechci, naopak si to přitahujete. Aktivujete myšlenku toho, co nechcete a Zákon Přitažlivosti funguje i v tomto případě.

Tento vesmír je založen na přitažlivosti. Všechno je o přitažlivosti. Zákon Přitažlivosti funguje neustále věříte-li mu nebo ne, chápete-li ho nebo ne. Pracuje neustále. Můžete myslet na minulost nebo přítomnost nebo budoucnost, ale kdykoliv vzpomínáte nebo pozorujete nebo si představujete aktivujete myšlenky a Zákon Přitažlivosti, což je nejmocnější zákon vesmíru na ně reaguje.

Tvoření se děje neustále. Pokaždé když lidé na něco myslí delší dobu, chronickým způsobem, jsou v procesu tvoření, něco se z jejich myšlenek bude manifestovat.

Zákon Přitažlivosti říká: „Dám vám všem o čem mluvíte nebo na co se soustředíte.“ Takže když si stěžujete, jak špatně na tom jste, tvoříte si toho špatného ještě více.

Měl jsem studenta, který se jmenoval Robert. Robert byl gay a účastnil se mého online kurzu, součástí toho byl i e-mailový kontakt se mnou. Popsal mi ponurou realitu jeho života. V jeho práci se proti němu všichni spikli. Byl to neustálý stres, všichni se k němu chovali sprostě. Když šel po ulici, na každém rohu byl obtěžován homofóbními lidmi, kteří mu chtěli nějak ublížit. Chtěl vystupovat jako bavič. A když to zkusil všichni na něj byli hrubý, protože byl gay. Celý jeho život bylo jedno velké neštěstí a celé se to točilo okolo toho, že je napadaný, protože je gay. Upozornil jsem ho na to, že se moc soustředí na to, co nechce. Nasměroval jsem ho zpět k jeho e-mailům, které mi poslal a řekl jsem mu ať si je znovu přečte. Podívej se na všechny ty věci, které nechceš a o kterých mi píšeš, můžu ti říct, že jsi tím doslova posedlý a když se na něco soustředíš s takovou vášní, stane se to ještě rychleji. Pak mu to začalo docházet, jak se soustředil na to, co nechce. A začal se opravdu snažit to změnit. To co se stalo během několika 6-8 týdnů byl absolutní zázrak. Všichni lidé z kanceláře, kteří mu dělali ze života peklo byli buď přesunuti na jiné oddělení nebo ze společnosti úplně odešli nebo ho nechali být. A on začal svou práci milovat. Všiml si toho, když šel po ulici, nikdo už za ním nechodil a neotravoval ho. Prostě tam nikdo takový nebyl. Když šel vystupovat na – stojáka dočkal se potlesku ve stoje a nikdo už nebyl hrubý. Celý jeho život se změnil, protože se už nesoustředil na to, co nechce, ne to čeho se bál, čemu se chtěl vyhnout, ale začal se soustředit na to, co chce.

Když budeme pozitivní v našem zjevu a postoji, budeme přitahovat pozitivní lidi a pozitivní události a situace. Když budeme hodně negativní, hodně naštvaní, tak budeme přitahovat negativní naštvané lidi a negativní a hrozné situace.
Skončíte tak, že k sobě přitahujete takové věci podle toho, jaké jsou převládající myšlenky vaší mysli. Je jedno jestli jsou vědomé nebo nevědomé, v tom je háček. Když se opravdu pečlivě podíváte, přijde-li na Tajemství, sílu naší mysli, sílu naší pozornosti v našich běžných životech, je všude kolem nás. Všechno co musíme udělat je otevřít oči a sledovat. Uvidíte důkazy o Zákonu Přitažlivosti ve vaší společnosti, když vidíte někoho, kdo pořád mluví o nemoci – má ji, když někdo pořád mluví o blahobytu – má ho.

Zákon Přitažlivosti je jasně vidět všude kolem vás, když chápete, co to je. Má to co dočinění s tím, že jste magnetem, přitahujícím myšlenky, lidi, přitahujícím události a styl života. Vše,co kdy zažijete, zažijete díky mocnému Zákonu Přitažlivosti. Nemluvím jen z hlediska toužebného myšlení nebo imaginačního šílenství. Mluvím o hlubší podstatě věci.

Kvantová fyzika se začíná ubírat tím směrem. Říká, že nemůžete mít vesmír, který by nebyl prostoupený vědomím. Vědomí vlastně tvaruje právě tu věc, která je vnímaná. Jestli tomu nerozumíte, neznamená to, že by jste to měli odmítat. Stejně tak ani pořádně nechápete elektřinu. Zaprvé, nikdo pořádně neví, co to elektřina je. Ale přesto si užíváte jejích výhod. Víte jak to funguje? Já ne. Ale vím tohle: můžete díky ní uvařit člověku jídlo, ale stejně tak uvařit i člověka. Když lidé začnou chápat toto velké tajemství, často se vyděsí z těch všech negativních myšlenek, které jim probíhají hlavou.

Jsou dvě věci, které by jste měli vědět:
První: bylo dokázáno, teď už i vědou, že pozitivní myšlení má tisíckrát větší moc, než negativní myšlení. To by mělo eliminovat část vašich obav. Žijete v realitě, kde se vše nematerializuje okamžitě. A to vám opravdu pomáhá. Nechtěli by jste být v prostředí, kde se vaše myšlenky okamžitě manifestují. Důkazů je hodně a stále přicházejí nové a to je opravdu dobře. Takže když si chcete být vědomi vašich myšlenek, musíte je volit opatrně a užít si s tím nějakou srandu. Protože vy jste umělecké dílo vašeho života. Jste Michelangelo vašeho života. David, kterého tvoříte, jste vy sami. A děláte to vašimi myšlenkami.

Vůdci minulosti, kteří znali tajemství si ho chtěli nechat pro sebe a nesdílet jeho moc. Nechali lidé žít v nevědomosti….. Chodili do práce, udělali co měli, šli domů. Bez moci to změnit, protože Tajemství znalo jen pár vyvolených.

Žijeme ve vesmíru, ve kterém jsou zákony. Jako třeba Gravitační zákon, když spadnete z budovy je jedno jste-li dobří nebo špatní, prostě narazíte do země. Všechno co vás právě teď ve vašem životě obklopuje, včetně věcí na které si stěžujete jste si přitáhli. Vím, že je to něco, co neradi uslyšíte. Okamžitě řeknete: Nepřivolal jsem si autonehodu, nepřitáhl jsem si tohoto konkrétního klienta, nepřitáhl jsem si dluhy. Nepřitáhl jsem…… cokoliv se stalo, že si na to stěžujete. Teď na vás musím být trochu tvrdý a říct: „Ano, přitáhli jste si to.“

A to je jeden z nejtěžších konceptů, které musíte pochopit. Ale až ho jednou přijmete za svůj, změní to váš život. Je to část celku gigantického Tajemství. Většina z nás něco neustále přitahuje. Akorát si myslíme, že nad tím nemáme kontrolu, naše myšlenky jsou nastaveny na auto – pilota, naše city jsou na auto – pilota, a všechno se prostě nějak stane. Jestli to slyšíte poprvé, možná se cítíte: „aha, takže teď musím sledovat své myšlenky, to bude hodně práce.“ Ze začátku se to tak jeví, ale tady právě začíná ta sranda. Nenutíme vás hlídat si své myšlenky. Z toho by jste se mohli zbláznit. Je to tak velké množství myšlenek, které se k vám z různých směrů hrne a o tolika různých tématech. A právě tam se zapojí váš emocionální rádce. Vaše emoce jsou vaším rádcem, je to, co vám pomáhá pochopit na co myslíte. Vaše myšlenky mají vliv na to, co právě cítíte. Emoce jsou úžasný dar. Dávají nám vědět, co si přitahujeme. Z naší perspektivy existují jen dvě emoce. Jedna je příjemná a druhá nepříjemná. Nazýváte je různými jmény, ale v podstatě, při všech negativních emocích, ať je nazýváte vinou nebo vztekem nebo frustrací se cítíme podobně – jsou nepříjemné. A z těch všech, nám náš emocionální průvodce říká, že to na co právě myslíte není v souladu s tím, co doopravdy chcete.

Jinak se tomu také říká „špatná frekvence“ nebo „negativní vibrace“ nebo, jak to sami nazýváte. Ty, při kterých se cítíte dobře, jako třeba pocit naděje, štěstí, lásky, díky kterému se cítíte dobře, je pozitivní pocit a váš emocionální rádce vám říká, že to na co právě myslíte je v souladu s tím, co chcete. Je to opravdu jednoduché. Máte to přímo před sebou. Ptejte se: Co právě přitahuji? Jak se při tom cítím? Cítím se dobře. Správně. Dělejte to neustále. Pocity jsou naše zpětná vazba, jestli jsme nebo nejsme na správné cestě.

Čím lépe se cítíte, tím více jste v souladu. Čím hůř se cítíte, tím víc jste mimo kurz. To co děláme je, že denně prožíváme spoustu různých situací a vy produkujete množství myšlenek, které doslova formulují vaší budoucnost. Podle toho, jak se cítíte, si můžete říct, jestli věci, kterým jdete naproti budou příjemné nebo ne.
Cokoliv právě teď cítíte, je dokonalým obrazem toho, co se stane. Dostáváte přesně to, co cítíte, ani ne tak, na co myslíte. To proto lidé, kteří z postele vykročí špatnou nohou, mají tendenci upadat do spirály. A pokračuje to celý den. Nemají ponětí, že jednoduchou změnou jejich emocí můžou změnit celý den a život. Když začnete tím, že chcete mít hezký den a jste v té správné šťastné náladě, tak když ničemu nedovolíte, aby vám ji něco zkazilo, bude pokračovat s přitahováním, dle Zákonu Přitažlivosti, více situací, okolností, lidí, kteří vám pomohou udržet ten šťastný pocit.

Dobré dny, špatné dny, bohatí bohatnou, chudší chudnou…… je to celé o tom, jak se tito lidé převážně a neustále cítí. Právě teď můžete začít cítit se zdravě. Začít cítit úspěch. Začít cítit lásku, která vás obklopuje, i když to tak právě není. A to, co se stane je, že vesmír odpoví povaze vaší písně, vesmír odpoví vaší povaze vašich nejniternějších citů a zhmotní je, protože právě tak se cítíte. V podstatě, to na co soustředíte vaše myšlenky a city, vyústí v prožitek, který si tím přitáhnete. Je jedno jestli to je něco co chcete nebo nechcete. Na co myslíte a co cítíte, se rovná tomu, co se manifestuje. Vždycky. Bez vyjímek. Je to těžké skousnout, ale jak se tomu jednou otevřete, následky jsou úžasné. Znamená to, že všechno špatné myšlení může být napraveno skrze posun ve vašem vědomí.

Jak jdete životem, tvoříte si vlastní vesmír. – Winston Churchil

Je opravdu důležité, aby jste se cítili dobře. Protože tento „pocit dobra“ vysílá signál do vesmíru a začne k vám přitahovat více podobného. Takže čím více se cítíte dobře, tím víc si přitáhnete věci, které vám pomohou cítit se dobře a postarají se o to, aby jste se cítili ještě lépe. Když jste na tom špatně víte, že to můžete změnit jen tak? Pusťte si vaši oblíbenou hudbu. Začněte zpívat. Změní to vaši náladu. Nebo myslete na něco nádherného. Myslete na dítě a čerpejte z toho. Udržte tu myšlenku ve vaší mysli a vyžeňte s ní všechno špatné. Garantuji vám, že se začnete cítit dobře.
Tento postup se vztahuje například na vaše mazlíčky, což je báječné, protože vás dokážou dostat do pohody. Když cítíte lásku ke svému mazlíčkovi, je to vyšší stav lásky, který přinese dobrotu do vašeho života. Jaký nádherný dar. Když si na to zvyknete a začnete vést své myšlenky podle toho, co cítíte a začnete si všímat vztahu mezi vaším cítěním a myšlením a toho co se vám vrací zpět, něž se nadějete, si budete vědomi toho, že vy sami jste tvůrce své budoucnosti. A ti, kteří vás z dálky pozorují budou stát v úžasu nad vaším perfektním životem.

Od té doby, co jsem se dozvěděl o Tajemství a začal ho uplatňovat, můj život se stal opravdu kouzelným, takový o jakém každý sní, a trvá to až do teď. Mám sídlo v hodnotě 4.5 milionů USD, báječnou manželku, dovolené na úžasných místech, šplhal jsem po horách, cestoval, byl na safari…… A všechno se to stalo a děje se to dál, díky věděni, jak používat Tajemství.

Život může být absolutně fenomenální a takový by také měl být. A bude, když začnete používat Tajemství. Hodně lidí se mě ptá, co mají dělat při kreativním procesu a jaká je v tom role vesmíru. Podívejme se na to.

Použijme tuto metaforu: Aladdin a jeho lampa, už jste o ní asi slyšeli, Aladdin vezme lampu, opráší ji a zjeví se džin. A vždycky řekne tu samou věc: „Tvé přání je mým rozkazem.“ Když vysledujete tento příběh až k jeho kořenům, teď si myslíme, že jsou tři přání, ale původně co se týká počtu přání, nebyl žádný limit. Přemýšlejte o tom.
Teď vezměte tu metaforu a aplikujte jí na svůj život. Pamatujte na to, že Aladdin je ten, kdo neustále něco žádá. Pak tu máme vesmír, což je džin. Tradice ho nazývají různými jmény – strážný anděl, vaše Vyšší Já, můžeme to nazývat jak chceme, prostě si zvolte to, jaké vám sedne nejlépe.
Ale každá tradice nám říká, že existuje něco většího než my. A džin vždycky říká to samé: „Tvé přání je mým rozkazem.“

To co chceme říct je, že kreativní proces se skládá ze tří kroků.
Krok první:
Musíte požádat o to, co chcete. K požadavku není potřeba používat slova. Ve skutečnosti je vesmír ani neslyší. Vesmír reaguje kompletně jen na vaše myšlenky. Co doopravdy chcete? Sedněte si a napište si to na kousek papíru. Pište v přítomném čase.
Můžete začít, „Jsem tak šťastný a vděčný za …..“ a pak popište jaký život by jste chtěli mít, v každém směru. A to je přece zábava. Je to jako mít vesmír jako váš katalog a vy si jím listujete a říkáte, „tohle bych rád prožil, rád bych měl tenhle produkt, rád bych byl s někým takovým.“ Jste to vy, kdo dává požadavky vesmíru. Je to opravdu tak jednoduché.

Krok druhý:
Druhý krok je odpověď. Odpověď na to, o co jste žádali. O to se nemusíte starat. Vesmír to udělá za vás. Všechny síly reagují na vaše myšlenky, kterými jste to uvedli v pohyb. „Tvé přání je mým rozkazem.“ A vesmír se začne přeskupovat tak, aby je mohl splnit. Většina z nás nikdy sama sobě nedovolila chtít to, co opravdu chceme, protože nemůžeme vědět, jak se to zmaterializuje. Když trošku zapátráte, bude vám připadat evidentní, že kdykoliv někdo něco dokázal, netušil, jak toho dosáhne, jen věděl, že to dokáže. Nepotřebujete vědět, jak se to stane. Nepotřebujete vědět, jak vám to vesmír umožní. Nevíte jak. Bude vám to ukázáno, řešení si přitáhnete sami. Někdo si řekne, že je asi něco špatně. Protože, vím, že žádám, tak jak to, že se nic neděje. My na to: žádáš, takže plníš krok č. 1, ani nemůžeš dělat něco jiného. Vesmír odpovídá vždy, bez vyjímky.
Ale existuje další krok, který musíte chápat,
je to třetí krok,
což je přijímání, musíte být v souladu s tím, o co žádáte. Jste – li v souladu s tím, co chcete, cítíte se báječně, entuziasmus, štěstí, cítíte uznání a vášeň. Ale když cítíte beznaděj nebo strach nebo hněv, což jsou silná znamení toho, že právě teď nejste v souladu s tím oč žádáte.

Až pochopíte, že jak se cítíte je to nejdůležitější a začnete ovládat své myšlenky dle vašich pocitů, kousek po kousku, si na to zvyknete a až toho dosáhnete, se to prostě musí splnit. A když tuhle fantazii proměníte v realitu, budete v pozici tvoření větších a lepších fantazií a to je mí přátelé kreativní proces. Učení a trénování Zákonu Přitažlivosti je o tom, co vám pomůže generovat pocity toho, že už to máte.
Běžte na testovací jízdu autem, které chcete, chcete-li dům, běžte se do něj podívat, udělejte cokoliv, aby jste si navodily pocit, že už to máte a uchovejte si ho.

Cokoliv uděláte, aby jste se tak cítili, vám to doslova přitáhne. Může to být tak, že se probudíte a prostě to tam bude, splní se to. Nebo to může být nějaký nápad nebo čin, který by jste měli udělat. Neměli by jste si říkat, „můžu to tak udělat, ale fakt se mi to nelíbí“, protože pak určitě nejste na správné cestě. Někdy je potřeba projevit činnost, ale pokud jste na správné cestě, s tím co se vám snaží vesmír dát, budete se při tom cítit šťastní, plní života, čas se zastaví, budete to moci dělat celý den……..

Vesmír má rád rychlost. Neotálejte, nehádejte, nepochybujte, když budete mít příležitost nebo impuls, když vás pošťouchne intuice – jednejte. To je celá vaše práce. To je to jediné, co musíte udělat. Přitáhnete si vše, co budete potřebovat. Peníze. Lidi. Konkrétní kniha.

Musíte dávat pozor k čemu jste přitahováni. Protože když si vizualizujete to, co chcete, budete přitahováni k věcem a oni budou přitahovány k vám. Ale do fyzické reality se dostanou pomocí a skrze vás. A děje se to na základě zákona. Můžete začít s ničím. A z ničeho a z nemožného se zjeví cesta.

Přemýšlejte takhle: v noci jedete autem a světla osvětlují jen nějakých 30-60 metrů a tak dojedete klidně z Kalifornie až do New Yorku přestože jedete tmou, protože vám stačí vidět na 60 metrů dopředu. Stejně tak se před námi odhaluje život. Když prostě budeme věřit, že uvidíme dalších 60 metrů, dalších 60 metrů se objeví….

Váš život se bude dál rozvíjet a nakonec dosáhnete svého, ať je to cokoliv, protože jste prostě chtěli.

První krok udělejte s důvěrou. Nemusíte vidět celé schodiště, prostě udělejte první krok. Další věc, která lidi zajímá je, jak dlouho to bude trvat. Jak dlouho bude trvat, než se mi zhmotní auto, vztah, peníze nebo cokoliv jiného chcete……….

Nemám knihu pravidel ve které by se říkalo, bude to trvat 30 minut nebo 3 dni nebo 30 dní. Myslím, že je to spíše více o tom, jste – li v souladu s vesmírem. Velikost – pro vesmír nic neznamená. Není o moc složitější si přitáhnout na vědecké úrovni, něco, co považujeme obrovské nebo něco, co považujeme za nekonečně malé. Všechno co vesmír dělá, dělá s nulovým úsilím. Tráva se nenamáhá růst, roste bez úsilí. Je to prostě dobře vymyšlené. Je to celé o tom co se děje tady ( v hlavě). Je to o tom, jak k tomu sami přispějeme, říkat, že je to velké – to bude chvíli trvat, tohle je malé – to bude do hodiny. To jsou naše pravidla, která definujeme my. Podle vesmíru nejsou žádná pravidla. Když projevíte pocity toho, že už to máte, on odpoví. Někteří lidé to mají lehčí s menšími věcmi.

Takže někdy říkáme, začněte s něčím malým, jako třeba šálek kafe. Soustřeďte se na to, že si dnes přitáhnete hrnek kafe. Vizualizujte si, jak mluvíte se starým přítelem, kterého jste dlouho neviděli. A nějak, někdo s vámi o té osobě začne mluvit. Ten někdo vám buď zavolá nebo od něj dostanete dopis.

Lidi mě s úžasem sledují, jak mám vždy připravené místo na parkovišti. Dělám to od té doby, kdy jsem se dozvěděl o Tajemství. Vizualizuji si místo pro mé auto tam, kde ho potřebuji a v 95% případech, tam pro mě vždy je a já do něj prostě zajedu. V 5% případů musím 1-2 minuty počkat, až se uvolní. Dělám to pořád.

Mnoho lidí se cítí ve svém životě omezeno nebo uvězněno. Snažím se poukázat na to, že ať jsou vaše současné podmínky jakékoliv, je to jen současná realita. A současná realita se začne měnit díky tomu, že sledujete tento dokument a začnete používat Tajemství. Ale někdy se zaseknete jen proto, že myslíte pořád stejně znovu a znovu. A proto budete mít pořád stejné výsledky. A důvod je: většina lidí myslí dle toho, co pozorují. Když něco sledujete, tak o tom i přemýšlíte. A když o něčem přemýšlíte Zákon Přitažlivosti vám toho dá více. A když něco sledujete, tak o tom přemýšlíte. A Zákon Přitažlivosti vám toho dá ještě více. A když sledujete…… Už jste pochopili?

Musíte najít cestu, jak se k tomu postavit z jiného, výhodnějšího úhlu. Lidi vidíc jejich současný stav, si řeknou, „teď jsem na tom takhle“. Nejste. Je to minulost. Když se teď podíváte na váš současný život, například nemáte dost peněz na vašem účtu nebo partnera, kterého by jste chtěli nebo zdraví a kondice není na požadované úrovni, to nejste vy.
Je to zbytkový výsledek vašich myšlenek a činů z minulosti. Takže neustále žijeme výsledek toho, jak jsme mysleli a jednali v minulosti. Když se budete hodnotit dle toho, jak se právě máte, odsoudíte se k tomu, že v budoucnosti budete mít více toho samého.

Všechno co jsme, je výsledkem toho, jak jsme mysleli. – Buddha

Co můžete začít dělat hned teď, aby jste změnily svůj život? Povím vám o dvou třech věcech. Udělejte si seznam toho, za co jste ve svém životě vděční. Začněte s tím, protože to změní vaší energii a začnete měnit vaše myšlení. Ještě než jste znali toto cvičení jste se soustředili na to, co nemáte, na vaše stížnosti, na problémy.
Když to budete cvičit, začnete se ubírat jiným směrem, budete vděční za věci, které už máte a z kterých máte dobrý pocit. Vděčnost je správná cesta, jak si obohatit život. Když muž dělá všechny ty malé věci, které žena pak ocení, co bude dělat dál? Bude jich dělat ještě více.

Všechno je to o ocenění snahy toho druhého. Přitahujete tím dobré věci a pomoc. Už dlouho říkám, že na cokoliv myslíme a děkujeme, se splní. Protože je to ten správný pocit, který musíte mít.

Každé ráno, když vstanu, řeknu „děkuji“. A začnu tím, že si projdu to, za co jsem vděčný. Jenom o tom nepřemýšlím, to co dělám je rutina mých pocitů, pocitů vděčnosti. Jakmile se začnete cítit lépe díky tomu, co už máte, budete přitahovat více dobrých věcí, za které budete moci být vděční. Protože když se kromě sebe podíváte a řeknete si, „nemám auto, které chci, nemám dům, který chci, nejsem tak zdravý, jak bych chtěl, nemám partnera, jakého bych chtěl….“ Pozor na to!! To všechno jsou věci, které nechcete. Soustřeďte se na to, co už máte a jste za to vděční. Třeba za oči, kterými můžete sledovat tento dokument. Nebo za oblečení.

Možná budete preferovat něco jiného a proto také brzy můžete získat něco jiného, když začnete být vděční za to, co máte. Myslím si, že si každý prošel obdobím, kdy si říkal, „Člověče nic mi nevychází“ nebo „ je to fakt špatný“.

Měl jsem problémy v rodině. Našel jsem kámen. Sedím tu a držím ho, mám ho u sebe pořád. A řekl jsem si, že pokaždé když se ho dotknu, budu myslet na něco. Za co jsem vděčný. A tak každé ráno, když vstanu ho seberu z nočního stolku a dám si ho do kapsy a projdu si všechny věci, za které jsem vděčný. A co děláte v noci? Vyprázdníte své kapsy a je tu znovu. Mám s tím různé zkušenosti. Mám také pár úžasných zkušeností. Známý z Jižní Afriky. Viděl mě, jak mi upadl. Řekl „co to je“? Vysvětlil jsem mu to a tak jsme tomu začali říkat kámen vděčnosti. Kámen vděčnosti. O dva týdny později jsem od něj dostal e-mail. Napsal mi, že jeho syn umírá na vzácnou chorobu, nějaký druh hepatitidy. Požádal mě, jestli bych mu mohl poslat tři kameny vděčnosti. Víte, byly to jen kameny, které jsem sebral na ulici, takže jsem mu odpověděl, „jasně“.Ujistil jsem se, že budou zvláštní. Šel jsem k potoku a vybral ty správné a poslal jsem mu je. Po čtyřech až pěti měsících jsem od něj dostal další e-mail. Psalo se v něm „mému synovi je už lépe, vede se mu dobře“, „měl by jsi něco vědět“, „prodali jsme přes tisíc kamenů, kus za 10 USD, „ jako kameny vděčnosti a všechny peníze, které jsme vydělali, jsme použili na charitu, díky.“

Je velmi důležité být v náladě vděčnosti. Další věc, kterou vám doporučuji, aby jste změnily svůj život, je tak důležitá, že pro ni nemám slova, abych ji popsal, protože je opravdu hodně mocná….. Vizualizace.

Vzal jsem vizualizační proces z programu Apollo a použil jsem ho v 80. a 90. letech během Olympijských her. Nazval jsem ho „Vizuální pohybové cvičení“. Když vyzualizujete, tak materializujete. A zajímavá věc týkající se mysli je, že když jsme vzali Olympijské atlety a připojili je na sofistikované přístroje. Nechali je běžet jen ve své mysli. Úžasné je, že zabraly ty samé svaly ve stejné sekvenci, když si to představovali, jako když běžely na trati. Jak je to možné? Protože mysl nedokáže rozlišit mezi tím jestli to doopravdy děláte nebo si to jen představujete. Myslím, že když jste tam byli jen v mysli, byli jste tam i fyzicky.

Když vizualizujete a přehráváte si určitý obraz ve vaší mysli, vždy, a pouze, se soustřeďte na konečný výsledek. Tady je příklad:
Podívejte se na své ruce. Opravdu, podívejte se na ně. Na jejich barvu, na skvrny, žíly, prstýnky, nehty, umělé nehty…… Než zavřete oči, všimněte si všech detailů. A pak si představte, jak jsou na volantu vašeho nového auta. Je to taková holografická zkušenost, v tu chvíli, tak opravdová, že dokonce necítíte potřebu nového auta, protože se cítíte, jako by jste ho už měli. Je to pocit, který tvoří přitažlivost, ne jenom obraz v mysli.
Spousta lidí si myslí, že když budete myslet pozitivně nebo si jen vizualizovat to, co chtějí, tak to bude stačit, ale když to děláte a necítíte se při tom bohatí nebo tak, jak chcete, rozum mi říká, že Zákon Přitažlivosti pak nefunguje. V tu chvíli začne pracovat Tajemství. Musíte cítit, že už v tom autě doopravdy sedíte, ne „bože kéž bych měl tohle auto“, nebo „možná ho někdy budu mít“. Protože je to o tom definitivním pocitu, který je s tím spojen.

Ne, že se to stane „za hodinu“, nebo „někdy v budoucnu“, - když to budete cítit takto, bude to vždycky někdy v budoucnu. Vnímejte radost a štěstí. Nezáleží na tom, jak hloupě to vypadá v tmavé a tiché místnosti, zakřičte si „woohoo!“

Udělejte to!!!!
Hodně lidí si řekne, „fakt to musím dělat?“ Jak moc chcete změnu? Ten pocit a vizualizace vám otevřou dveře skrze něž, se začne projevovat síla vesmíru.

Netuším, co je to za sílu, vím jen, že existuje. –
A.G. Bell

Naší prací není přijít na to jak. Stane se to díky našemu odevzdání se a díky naší víře. O zbytek se postará vesmír. Vždycky zná tu nejkratší, nejrychlejší, nejharmoničtější cestu, ke splnění vašich snů.

Když se obrátíte na vesmír budete překvapeni a v úžasu tím, co se vám stane. Budou se dít kouzla a zázraky. Měli byste to dělat prakticky denně, ale nikdy by jste se do toho neměly nutit. Poznámka pod čarou k celému tajemství je, že by jste se u toho měli cítit dobře. Celý ten proces by ve vás měl navozovat pocit radosti. Měli by jste být na vrcholu, šťastní a v souladu s vaším záměrem, jak to jen jde. Jediný rozdíl mezi lidmi, kteří tak doopravdy žijí a mezi těmi, kteří tak nežijí, je že lidé, kteří jim žijí si na to zvykli. Zvykli si na ten proces a všude kam jdou se dějí kouzla. Protože na to pamatují a dělají to pořád, ne jen jako jednorázovou činnost.

Lidé o tom chvilku popřemýšlí a rozhodnou se, řeknou „jsem nastartovaném, viděl jsem jeden dokument a změním svůj život“. Ale stejně nemají žádné výsledky, prostě se žádné nedostavý. Ale pod povrchem se k tomu schyluje. A někdo se podívá na povrch a řekne, „tohle nefunguje!“ A víte co? Vesmír si řekne: „tvé přání je mým rozkazem“. A tak se to vrátí zpátky.

Znajíc Zákon Přitažlivosti jsem ho chtěl vyzkoušet, schválně, co se stane. V roce 1995 je vytvořil něco čemu říkám „nástěnka vizí“, na kterou dám všechno, čeho chci dosáhnout nebo co si chci přitáhnout, třeba auto nebo hodinky nebo spřízněnou duši, prostě dám na nástěnku obrázek toho, co chci. Každý den, když jsem seděl ve své kanceláři a viděl jí, jsem začal vizualizovat a dostal se do stavu, že už to mám. Byl jsem připravený se odstěhovat a tak jsme dali všechen nábytek a všechny krabice do úschovny. Za dobu pěti let jsem se 3x stěhoval. Skončil jsem v Kalifornii a koupil jsem tenhle dům a rok ho renovoval, pak jsem si přivezl všechny mé věci z mého bývalého domu. Jednou ráno v 7:30 za mnou přišel můj syn. A krabice, které byly pět let zavřené byly hned u dveří. Můj syn Keanon na jedné z nich seděl a kopal do ní. Řekl jsem, „zlatíčko, mohl by jsi prosím tě přestat, něco tu dělám“, a on řekl „Co je v těch krabicích, tati?“ Odpověděl jsem mu, „zlato jsou v nich moje nástěnky vizí.“ „Co to je?“ Řekl jsem, „dám tam všechny cíle, kterých chci v životě dosáhnout, nastříhám je a všechny je tam dám.“ On to ovšem v jeho pěti a půl letech nechápal, tak jsem mu to prostě ukázal. A tak jsem otevřel jednu z beden a když jsem vytáhl jednu z mých nástěnek, byl tam obrázek domu, který jsem si vizualizoval před pěti lety a co mě šokovalo, bylo, že v tom domě nyní žijeme, přesně v tom z obrázku. Koupil jsem si svůj vysněný dům, renovoval ho a ani jsem o tom nevěděl. Koukal jsem na ten obrázek a začal brečet, protože mě to dostalo. „Proč brečíš?“ „Zlato, konečně jsem pochopil, jak funguje Zákon Přitažlivosti, konečně pochopil moc vizualizace, konečně pochopil všechno, co jsem četl a s čím jsem pracoval, můj celý život, způsob jakým jsem zakládal společnosti – fungovalo to i na můj domov. A koupil jsem náš vysněný dům a ani jsem o tom nevěděl.“

Imaginace ukazuje na všechno, co bude. – Albert Einstein

Rozhodněte se, co chcete, věřte tomu, že to můžete mít, věřte tomu, že si to zasloužíte, věřte, že je tom pro vás možné a pak zavřete oči, každý den na několik minut a vizualizujte si, že už máte to, co chcete a ciťte pocity toho, že už to máte. Také buďte vděční za to, co už máte. Užívejte si to. Žijte svůj život a nechte to na vesmíru a věřte mu, že přijdete na to, jak se to ve vašem životě projeví.

Víte Tajemství pro mě bylo velká změna, protože jsem vyrůstal v rodině, jejíž otec byl velmi negativní. Myslel si, že bohatí lidé všechny okrádají, myslel si, že kdokoliv měl nějaké peníze, musel někoho podvést, takže jsem vyrostl se spoustou názorů na peníze, když je máte, jste špatní, peníze mají jen špatní lidé a že peníze nerostou na stromech, to je hodně časté, „kdo si myslíš, že jsem, Rockefeller?“ to byla jedna z jeho oblíbených frází. Takže jsem vyrůstal s tím, že život je složitý, že je těžký, že musíš bojovat a pak jsem potkal W.C. Stona, který změnil můj život od základů.

Jakoukoliv myšlenku dokáže lidská mysl pojmout, toho může dosáhnout. – W.C.Stone

Když jsem pracoval se Stonem řekl mi. „Chci, abys si dal tak ambiciózní cíl, že když ho splníš, tak to pro tebe bude šok. A budeš vědět, že jsi toho dosáhl, díky tomu, jak jsi myslel.

V tu dobu jsem vydělával 8000USD ročně, z nějakého důvodu jsem si řekl, že chci, aby výsledek byl opravdu poznat, tak jsem se rozhodl, že příští rok vydělám 100 000USD. Netušil jsem, jak toho dosáhnu, neměl jsem strategii ani možnosti, prostě jsem si řekl, „Prohlašuji, že tomu věřím a budu jednat jako, že se to už splnilo.“ Tak jsem to udělal. Jedna z věcí o kterých mi řekl je, že každý den bych měl zavřít oči a vizualizovat si svůj cíl, jako kdyby byl už splněný. Udělal jsem si 100 000USD bankovku a dal jí na strop, byla to první věc, kterou jsem viděl, když jsem se vzbudil, připomínalo mi to můj záměr. Pak jsem zavřel oči a vizualizoval jsem si, že mám 100 000 USD. V životním stylu s tím spojeným.

Prvních 30 dní se nic zajímavého nestalo. Neměl jsem žádný geniální nápad, nikdo mi nenabízel více peněz. A po čtyřech měsících, co jsem to dělal, jsem z ničeho nic dostal ve sprše nápad za 100 000 USD. Měl jsem napsanou knížku a napadlo mě, kdybych prodal 400 000 kopií každou za čtvrťák, bylo by to 100 000 USD. Knihu jsem měl, ale ne tenhle nápad. Jedno z tajemství je, jste-li inspirovaní nějakou myšlenkou, musíte jí věřit a jednat podle ní. Nevěděl jsem jak to udělat, nevěděl jsem, jak prodám 400 000 kopií, nikdy jsme to nedělali. A pak jsem v supermarketu uviděl časopis National Enguirer. Viděl jsem ho snad milionkrát, ale nikdy jsem si ho nevšiml. A z ničeho nic mě upoutal a pomyslel jsem si, „wow, kdyby čtenáři věděli o mé knize, jistě by si mojí knihu mohlo koupit 400 000 lidí. O šest týdnů později jsem měl přednášku na vysoké škole Hunter college v New Yorku. Bylo tam 6000 učitelů. Na konci ke mně přišla jedna slečna a řekla mi: „Byla to skvělá řeč, ráda bych s vámi udělala interview. Dám vám svou navštívenku“.
Zeptal jsem se jí, „Pro koho píšete?“ „Jsem na volné noze, ale většina mé práce je otisknuta v National Enguireru.“ Hlavou mi probíhala melodie z Twilight Zone. Wow,
fakt to funguje. Pak vyšel článek a naše kniha se začal prodávat, pointou je, že jsem si k sobě přitáhl všechny ty různé události, včetně lidí a abych to zkrátil, ten rok jsem nevydělal 100 000 USD, vydělal jsem 92 327 USD, myslíte , že jsem z toho byli v depresi a říkali si „to nefunguje?“ Ne, řekli jsme si, „páni, to je úžasné!“
Má manželka mi řekla, „když to funguje na 100 000USD, myslíš, že by to mohlo fungovat na milión? Odpověděl jsem, „Nevím, myslím, že by mělo, tak to vyzkoušíme.“ Můj vydavatel mi napsal šek, jako honorář za naší první knihu z edice „Potrava pro duši“ a ještě tam nakreslil malého smajlíka, protože to byl jeho první šek na 1 000 000 USD co kdy napsal.Takže z vlastní zkušenosti vím, že když jsem chtěl vyzkoušet jestli tajemství opravdu funguje testoval ho, fungovalo na 100%.
Od té doby žiji životem, který sem chtěl. Dokážu si představit, jak to právě sleduje mnoho lidí a říká si, takže takhle si můžu do svého života přitáhnout více peněz? Jak jich můžu dostat více? Jak být bohatý a úspěšný? Jak mít rád svou práci, jak se vypořádat s dluhy a s vědomím toho, že možná existuje limit částky, kterou můžu získat, protože ji získávám skrze mou práci, jak získat více? Rozhodněte se.

Vrací nás to k něčemu, o čem jsme už mluvili během celého Tajemství: Vaším úkolem je rozhodnout se, co je to, co chcete z toho, co vám vesmír nabízí. Jsou-li to peníze, řekněte kolik jich chcete. Chtěl bych neočekávaných 25 000USD během příštích 30 dní nebo cokoliv jiného, důležité je, aby to pro vás bylo neuvěřitelné.

Hodně lidí má za cíl dostat se z dluhů. Ale to vás v nich bude držet na věky. Na cokoliv myslíte, přitahujete. Řeknete, „ale je to o dostání se z dluhů“. Nezajímá mě jestli to je „dostání s z“ nebo do“, když myslíte na dluh, přitahujete dluh. Dohodněte si automatické splácení dluhu a pak se začněte soustředit na prosperitu. Lidé mnohokrát říkají, „rád bych příští rok zdvojnásobil můj příjem.“ Ale když se podíváte na jejich činy, zjistíte, že nedělají věci, které by měli dělat, aby se to stalo. Pak se vytáčí a vymlouvají, že nemají to či ono. Hádejte co – tvé přání je mým rozkazem.

Když jste naštvaní, že nemáte dost peněz, když si stěžujete přátelům, když se cítíte nešťastní, že jich nemáte dost, prakticky aktivujete myšlenku, která je hodně vzdálená tomu, co jste původně chtěly. Z toho plyne, že nemůžete chtít víc peněz a zároveň se soustředit na to, že jich nemáte dost.

V době, kdy jsem poprvé pochopil tajemství, jsem každý den dostával účty, schránka jich byla plná. Pomyslel jsem si, „to je….. jak to otočit.“ Zákon Přitažlivosti říká, že na co soustředíte svou pozornost, to dostanete. Když jsem dostal výpis z banky, tak jsem přemazal údaj o tom kolik mám na účtu a nahradil ho novým. Napsal jsem tam přesně tolik, kolik jsem chtěl v bance mít.
Co když si budu vizualizovat, jak mi přicházejí šeky? Mnoho šeků. Do měsíce se začaly věci měnit. Je to úžasné. Pořád mi do schránky chodí šeky. Platím i účty, ale víc peněz dostávám.

Už jsem vyrostla z toho, že „musím tvrdě pracovat, abych něco vydělala“. Prostě jsem to nahradila tímhle, „peníze přicházejí snadno a často“. Na začátku se při tom cítíte jako by jste lhali. Je to tak? Část vašeho já říká, „lžeš, je to těžké“. Musíte počítat s tím, že bude chvilku trvat, než tohle myšlení zvládnete. Když jde o tvoření bohatství, všechno je o stavu mysli. Je to o tom, jak myslíte.

V 80% mé práce s klienty je to o psychologii, ve způsobu, jak myslí. Vím, že někteří z vás si řeknou, „tobě to jde, ale mně ne“. Každý má schopnost změnit svůj vnitřní monolog týkající se vztahů a peněz. Znám hodně lidí, kteří možná vydělávají obrovské sumy peněz, ale jejich vztahy nestojí za nic. Mimochodem, to je odborný termín. A to opravdu není bohatství. Můžete jít po penězích a zbohatnout, ale to vám nezaručí, že budete žít v hojnosti. Nesnažím se říct, že peníze nejsou součástí bohatství, určitě jsou, ale jen z části.
A pak potkávám spoustu „spirituálně“ založených lidí, který jsou pořád nemocní a na dně. To také není bohatství. Život by jste si měli užívat ve všech oblastech.

Lidé západní kultury touží po úspěchu. Chtějí mít větší dům, aby fungovalo jejich podnikání, všichni chtějí to samé. Ve svém výzkumu jsem přišla na to, že mít všechno tohle určitě neznamená, že budete mít to, co opravdu chcete, což je štěstí.

A tak vám přijdou všechny vnější věci. Nepřijdou tak, že po nich půjdete, aby jste byli šťastní – je to naopak. Musíte mít pocit vnitřního štěstí, míru a vize a pak se objeví všechny vnější věci. Tajemství pro mě vlastně znamená, že my jsme tvůrci našeho vesmíru. A že každé naše přání toho, co chceme stvořit se manifestuje v našem životě. A proto je velmi důležité, co si přejete, jaké jsou vaše myšlenky a pocity, protože se vám to splní.

Jednou jsem navštívila někoho doma, byl to art direktor velmi slavného filmového producenta. V každém rohu měl nádherný obraz ženy, nahé ženy zahalené v látce dělající toto a říkající, „Nedívám se na tebe, nevidím tě“ Řekla jsem mu, „Myslím, že máte problémy v osobním životě.“ „Jste jasnovidec nebo něco takového?“ „To ne, ale podívejte se kolem, všude ta samá žena.“ „Ale já mám rád tenhle druh kresby. Sám jsem to namaloval.“ „To je ještě horší“, řekla jsem, „protože jste do nich vložil všechnu svou tvůrčí sílu a kreativitu.“ Je to výborně vypadající muž, všude kolem něj jsou hezké herečky, protože to je jeho povolání, ale nemá žádný milostný vztah. Zeptala jsem se ho, „co chcete?“ „No chtěl bych randit se 3 ženami týdně.“ „Dobře nakreslete se, se 3 ženami a pověste to, do každého rohu.“ O 6 měsíců později jsem ho potkala v Evropě. „Jak se vede vašemu milostnému životu?“ „Výborně! Prostě mi volají, všechny se mnou chtějí chodit.““Díky vašemu přání.“ „Teď mám tak 3 rande týdně. Perou se o mě.“ „Dobře pro vás.“ „Už bych se ale chtěl usadit, chci se oženit a mít vztah.“ „Tak to nakreslete.“ Tak nakreslil krásný romantický vztah. O rok později se oženil. Byl velmi šťastný.
Protože to své přání poslal dál, sám si to přál už dlouho. Ale nestalo se to, protože jeho přání se nemohlo manifestovat, díky jeho vnějšímu já (jeho domu), který byl s ním samotným v rozporu.

Takže když víte tohle, měli by jste si s tím začít hrát. První věcí, kterou ve vztahu musíte pochopit je, kdo do nich vstupuje. Nemluvím o vašem partnerovi, ale o vás. Jak můžete očekávat, že někdo další si bude užívat vaší společnosti, když si jí nedokážete užívat ani vy sami.
Takže znovu, Zákon Přitažlivosti nebo Tajemství chcete –li, je o tom, že když aplikujete na svůj život, musíte mít jasno, opravdu jasno. Mám na vás otázku, kterou by jste měly uvážit: Chováte se k sobě tak, jak chcete, aby se ostatní chovali k vám? Budete svým vlastním řešením. Ne takhle, „teď jsi můj a musíš mi dát ještě víc“, místo toho dávejte více sobě. Najděte si na sebe více času. Ve smyslu, naplnění sebe sama, do té míry, že budete moci rozdávat.

Byla jsem v mnoha vztazích v nichž jsem očekávala, že mi můj partner ukáže mou krásu. Potřebovala jsem ho vidět, jak mi jí ukazuje. Protože jsem se necítila krásná. Protože, když jsem vyrůstala, moje „hrdinky“ byly Charlieho andílci, Wonder Woman, ačkoliv to byly báječné ženy, žádná z nich nevypadala jako já. A nebylo to tak dokud jsem nepřestala a nezamilovala se do Lisy, plné rty, oblé boky, moka kůže, Afro, pak se zbytek světa začal zamilovávat do Lisy.

Na každém z vás je něco tak úžasného. Studuji se už 44 let. Chtěl bych si dát pusu! Protože se musíte naučit milovat sama sebe. Nemluvím o ješitnosti. Mluvím o zdravé sebedůvěře k sobě samému. A když budete mít rádi sebe, tak i ostatní.

Lidé někdy říkají, „mí kolegové jsou tak negativní“, nebo „muž se kterým žiji je tak zlý“, nebo „děti jsou ke mně tak odtažité“, a my na to, „musíte se orientovat na ty nejlepší části lidí, kteří vás obklopují.“

Doporučujeme vám si vzít sešit a sepsat si seznam pozitivních vlastností lidí, se kterými trávíte nejvíc času. Může to být někdo, s kým máte hroznou zkušenost nebo špatný vztah. V soukromý své mysli a pořádnou dávkou práce, připustíte, že když se
budete soustředit jen na vše pozitivní, pak je budete tak vnímat. A i když nemůžete tvořit jejich realitu, když jsou v náladě, která vám nevyhovuje, prostě se vám vyhnou. Zákon Přitažlivosti nedopustí, aby jste byli v jednu chvíli na stejném místě, vaše frekvence nebudou souhlasit.

Kdyby jste znali svůj potenciál cítit se dobře, nechtěli by jste po ostatních, aby se změnili, aby Vy jste se mohli cítit dobře. Osvobodili by jste se od všech těch těžkopádných nemožností, jako potřeba kontrolovat svět kolem vás nebo kontrolovat vašeho partnera nebo vaše dítě. Jen vy sami si tvoříte svoji realitu. Nikdo jiný za vás myslet nemůže, nikdo jiný to za vás neudělá. Jste jenom vy. Každý váš kousek. Je to důležité pochopit, že vaše tělo je produktem vašich myšlenek.

Lékařská věda začíná chápat, do jakého stupně myšlenky a emoce přímo ovlivňují fyzické substance a části a funkce našeho těla. Všichni známe léčebné schopnosti placebo efektu. Placebo je něco, co by nemělo mít na tělo žádný vliv a dopad. Jako třeba pilulka cukru nebo něco podobného. Řeknete pacientovi, že to má ten a ten efekt a co se stane je, že placebo má stejný nebo i větší efekt, než některé léky k tomu určené.
Takže se přišlo na to, že v umění léčit je největším faktorem lidská mysl. Větším než jakékoliv léky. Když jste nemocní, máte možnost prozkoumat svou mysl a přijít na to, co jí způsobuje nebo použít klasickou medicínu, když je váš stav akutní a hrozí vám smrt, pak je jasné, že je moudřejší použít léky, než zkoumat, co se děje v mysli. Neměli by jste zavrhovat klasickou medicínu, protože každý druh léčby má své místo.

Existuje jen proud pohody, který plyne. Je to proud čisté pozitivní energie. A vesmír ji překypuje. Tohle je svět založený na blahobytu, kterého je dost pro všechny. Když mu dovolíte, aby proudil ve své plnosti, budete se cítit velmi dobře. A když ne, tak se pak budete cítit opačně. Existuje jen proud dobroty nebo pohody, kterému dovolíte nebo nedovolíte, aby vás ovlivnil, vaše úžasné emoce vám řeknou, jak to je, jak na tom jste, jestli to spojení umožňujete nebo mu vzdorujete. Určitě jste slyšeli o smrtelně nemocných lidech.

Zastavte se a zamyslete se nad slovem ne-moc. Rozdělte si ho. Je to tělo, které je nemohoucí. Máme tisíce různých nemocí a diagnóz. Jsou to jen slabé články. Jsou výsledkem jedné věci: stresu.

Když se stresujete, zatěžujete váš systém a jedna z jeho částí se zhroutí. Naše tělo onemocní a tím nám dává najevo, že něco není v pořádku, že nedáváme lásku a nejsme vděční. Někdy nejsou symptomy tak hrozné. Častá otázka je, když člověk onemocní nebo se jim stane něco jiného, jestli to lze pomocí správného myšlení zvrátit? Odpověď je, absolutně ano.

23. listopadu mi byla diagnostikována rakovina prsu. Upřímně jsem ve svém srdci věřila, se svou pevnou vírou, že už jsem uzdravená. Během celého dne jsem děkovala za mé uzdravení. A pořád jsem opakovala, „děkuji za mé uzdravení.“ Věřila jsem ve svém srdci, že jsem uzdravená. Viděla jsem se, jako bych rakovinu nikdy neměla. Jedna z věcí, které jsem dělala, abych se uzdravila, bylo, že jsem sledovala komedie. To je všechno co jsme dělali, jen jsme se smáli, smáli a smáli. Nemohli jsme si dovolit jakýkoliv stres, protože jsme věděli, že stres je jedna z nejhorších věcí, co můžete dělat, když se snažíte uzdravit. Od doby, co jsem byla diagnostikována, což bylo 23. listopadu do doby, co jsem se plně uzdravila, uběhly přibližně tři měsíce. A to bez ozařování a chemoterapie.

Narodili jsme se s vrozeným programem. Jmenuje se sebe-uzdravování. Když se zraníte, zahojí se to. Když máte bakteriální infekci, váš imunitní systém se o to postará. Imunitní systém je navržen tak, aby zvládl všechno sám. Nemoc nemůže být v těle, které je ve zdravém emocionálním stavu. Vaše tělo se každou sekundu zbaví miliónů buněk a vytvoří další milióny nových. Ve skutečnosti se vám vymění různé části těla každý den. Některým to trvá několik měsíců, některým několik let, ale do několika let máme zbrusu nové fyzické tělo. Jste-li nemocní a soustředíte-li se na to a mluvíte-li o tom s lidmi, vytvoříte více buněk té nemoci.
Musíte vidět sebe sama v perfektně zdravém těle. O nemoc ať se postará doktor. Dokážete vnímat rozdíl mezi tím, když máte bolestivou artritidu v kyčlích a cítíte naději na vyléčení. Rozdíl mezi strachem a nadějí je rozdíl mezi zotavením a zhoršením.

Šťastnější myšlenky vedou k zásadně šťastnější biochemii, ke šťastnějšímu, zdravějšímu tělu. Negativní myšlenky a stres vážně škodí tělu a funkci mozku.
Protože jsou to vaše myšlenky a emoce, které neustále tvoříte a které reorganizují a přetváří naše těla. Odstraňte z těla psychický stres a ono bude dělat přesně to, k čemu bylo určeno. Bude léčit sebe samo.
Viděl jsem uzdravené ledviny, viděl jsem vyléčenou rakovinu, viděl jsem zlepšení zraku a totální uzdravení. Vždycky říkám, že nevyléčitelný zčásti znamená vyléčitelný. Můžete změnit svůj život a uzdravit se.

Můj příběh začal 10. března 1981. Od základů se mi změnil život, byl to den, na který nikdy nezapomenu. Měl jsem leteckou nehodu. Skončil jsem v nemocnici kompletně paralyzovaný. Měl jsem porušenou míchu a zlomený první a druhý obratel. Můj polykací reflex nefungoval, nemohl jsem ani pít. Moje bránice byla zničená, nemohl jsem dýchat. Mohl jsem jenom mrkat. Doktor mi řekl, že celý můj zbývající život budu paralyzovaný, a jediné co budu moct dělat, je mrkat. To byl stav,ve kterém mě viděli, ale to, co si o mně mysleli, nic neznamenalo, důležité bylo, co jsem si myslel já. Do vánoc odejdu po svých. Představoval jsem si sebe, jako opět normální osobu, která odchází z nemocnice. Jediná věc, na které jsem v nemocnici musel pracovat, byla moje mysl, a když dokážete myslet, můžete dát věci do pořádku. Byl jsem připojen na respirátor a řekli mi, že sám už nikdy dýchat nebudu, protože moje bránice byla zničená. A takový malý hlásek mi neustále šeptal, „dýchej zhluboka, dýchej zhluboka“. A nakonec jsem to dokázal. Neměli pro to vysvětlení. Vidíte, nemohl jsem si dovolit, aby cokoliv v mé mysli, mě vyrušilo od mého cíle nebo mé vize. Stanovil jsem si, že z nemocnice vyjdu na Vánoce, to myl můj cíl. Odešel jsem po svých. Říkali, že je to nemožné. Je to den, na který nikdy nezapomenu.
Pro lidi, kteří sedí a sledují tento dokument a jsou v bolestech, kdybych chtěl shrnout můj život a doporučit lidem, co si z toho vzít, vyjádřil bych to šesti slovy: Člověk je tím, o čem přemýšlí.

Všimli jsme si, že mnoho lidí, kteří žijí velmi omezeným životem, rozhlížejí se a vidí věci, které jsou úžasné a říkají, „toho chceme víc, jsme pro to, budeme to podporovat naší energií a penězi a časem.“ Ale pak se rozhlédnou a vidí věci, které nechtějí, hrozné věci, které nechtějí zažít a nechtějí, aby ani ostatní prožili. A řeknou si, „musím s tím něco udělat a zbavit se těch špatností.“ Ale to, co si neuvědomují je, že jak bojují proti tomu, co nechtějí, dávají tomu sílu. Ve světě se bojuje proti chudobě, proti rakovině, proti těhotenství mladistvích proti terorizmu, proti násilí a proti terorizmu a zmínili jsme válku proti terorizmu……. A všechen ten boj proti něčemu, tomu jen přidává, protože nemůžete říct ne a nějak to udělat, aby se problémy ztratily. Křičíte-li ne, Zákon Přitažlivosti se zařídí podle toho. Důvod je ten, že „čemu vzdorujete, přetrvává“, protože, když něčemu vzdorujete, říkáte „ne tohle nechci, protože se kvůli tomu cítím tak , jak se cítím právě teď.“
A to, co děláte je, že vysíláte opravdu silné emoce, „páni, tenhle pocit fakt nesnáším“, a je to venku a pracuje to proti vám. Víte, že protiválečné hnutí vytváří více války. Hnutí proti drogám vlastně tvoří více drog. Protože se soustředíme na to,co nechceme – drogy. A lidi na to, „opravdu by jsme se na to neměli soustředit“. My na to, „to je, jak říkat, protože někdo dal dostatečnou pozornost něčemu, co nechtěl, až se to manifestovalo, měl bych to dělat taky tak.“

Opravdu nechápeme takové uvažování. Matka Tereza byla úžasná. Říkala, „nikdy se nezúčastním protiválečného pochodu, až bude pochod míru, pozvěte mě.“ Víte, že věděla. Chápala Tajemství. Podívejte, co se jí podařilo ve světě dosáhnout. Takže, když jste proti válce, buďte pro mír. Když jste proti hladu, buďte za dostatek jídla.
Jste-li proti nějakému politikovi, buďte pro jeho oponenta. Volby často dopadnou tak, že zvítězí ta osoba, proti které je většina lidí, protože dostává větší část energie a koncentrace. Musíte se soustředit na to, co chcete, ne na to co nechcete.

Je dobré si všímat toho, co nechcete, aby jste znali protiklad toho , co chcete, pak si můžete říct, „to je to, co chci.“ Ale faktem je, že čím víc mluvíte o tom, co nechcete, nebo mluvíte-li o tom, jak je to špatné, neustále o tom čtete a pak si řeknete, „to je hrůza“, tím víc, toho nechtěného tvoříte.

Hodně lidí mi říká, „Jamesi přece musím být informovaný.“ Možná musíte mít formace, ale nemusíte být jimi přehlceni. Naučte se bát klidní a nesoustřeďte se na to, co nechcete, spolu s emocemi, do toho zapojenými. Soustřeďte se na to, co chcete prožít. Vždycky říkám, když váš vnitřní hlas a vize začnou být dostatečně skutečné a více jasné a hlasitější než váš názor na vnější svět, zvládli jste svůj život. Nejste tady proto, aby jste si přizpůsobili svět tak, jak ho chcete mít, jste tady, aby jste tvořili svět kolem sebe, jaký chcete, zatímco dovolíte i ostatním, aby se rozhodli, jaký svět chtějí, pro sebe.

Jedna z otázek, kterou pořád dostávám a která vás možná právě napadá je, jestli to není vaše, a že „jestli každý začne používat Tajemství a všichni budou používat vesmír jako katalog, nedojdou nám věci? Nezačnou všichni hromadit majetek a nezkrachují banky? Co je tak krásné na velkém Tajemství je, že je všeho více, než dostatek pro všechny. Existuje lež, která se v lidské mysli chová jako virus a to je, že „ve světě není dost dobra, je nedostatek a limitace a prostě není všeho dost.“ Kvůli téhle lži žijí lidé ve strachu, závisti a lakotě a myšlenky na strach, závist, lakotu a nedostatek se stávají jejich zkušeností. A tak si svět vzal prášek na tuhle noční můru. Pravdou je, že na světě je dostatek dobra,, je dost kreativních nápadů, dost energie, dost lásky, více než dost štěstí……
Všechno to začíná skrze mysl, která si je vědoma své vlastní nekonečnosti.

Každý větší myslitel, který kdy chodil po téhle planetě tvrdil, že život by jste měli dožít v hojnosti.
Tak, když už si myslíme, že se zdroje tenčí, najdeme nové a dosáhneme svých cílů. Myslíme-li si, že máme nedostatek, je to proto, že se dostatečně neotevřeme naší vizi a nevidíme všechno, co je kolem nás. Když každý začne žít svůj život skrze své srdce a začne dělat, co sám chce, nebudeme dělat to samé. To je na tom to krásné. Všichni nechceme BMW, nechceme tu samou osobu, nechceme tu samou zkušenost, nechceme to samé oblečení, nechceme……… doplňte si sami. Je dostatek pro všechny.

Když tomu věříte, když to vidíte a budete dle toho jednat – pak se to projeví.
Je to pravda.
Až si budete vybírat z různých věcí, které chcete, nechte se příjemně překvapit rozmanitostí vaší reality. A až uvidíte něco, co chcete zažít, myslete na to, prociťte to, dostaňte se do toho, mluvte o tom, pište o tom, udělejte si o tom zápisky, udělejte to svou realitou, slaďte se s tím.
A když uvidíte věci, které nechcete zažít, nemluvte o nich, nepište o nich, nedělejte si z nich starosti, nebojujte proti ním. Smažte se je co nejlépe ignorovat, nedávejte jim svou pozornost, protože se soustředíte na to, co chcete.

Mnoho velikánů minulosti nechápalo významnou část Tajemství, což je pomoc a sdílení s ostatními. Tohle je nejlepší čas být naživu v historii. Je to poprvé, kdy máme moc získat tyto vědomosti.
Když se podíváme kolem nás, dokonce na naše těla, vše co vidíme, je jen vrcholek ledovce. Přemýšlejte o tom chvilku: podívejte se na svou ruku. Vypadá pevná, ale ve skutečnosti není. Pokud jí položíte pod ten správný mikroskop, uvidíte vibrovat energii.
Všechno má ten samý základ, ať je to vaše ruka nebo oceán nebo hvězda. Všechno je energie.
Nechte mě vám to lépe vysvětlit. Je vesmír a naše galaxie a planeta, pak jedinci a pak uvnitř těla jsou naše orgány, pak buňky, ty se skládají z molekul, ty z atomů, a ty z energie. Existuje mnoho úrovní, o kterých by jsme mohli mluvit. Ale všechno ve vesmíru je energie. Nezajímá mě v jakém městu žijete, ve vašem těle je dostatek energie, potencionální energie, aby na necelý týden rozsvítila celé město. Většina lidí definuje sebe sama, dle svého smrtelného těla. Ale vy nejste smrtelné tělo. Dokonce i pod mikroskopem jsou energetická pole. To co víme o energii je toto: jdete za kvantovým fyzikem a zeptáte se, „co tvoří svět?“ A on/ona řekne , „energie“. Popište energii. Nemůže být stvořena ani zničena, vždy byla, byla vše, co existuje a bude existovat, tvoří formy, tvoří skrze ně a z nich. OK, skvělý.
Zajdete za teologem a zeptáte se ho, „Co tvoří vesmír?“ A on/ona řekne Bůh“. Dobře, popište Boha. Vždycky byl, je a bude, nemže být stvořen ani zničen, všechno, co kdy bylo a bude, tvoří formy, tvoří skrze ně a z nich.
Vidíte , ten popis je totožný, jen jiná terminologie. Takže pokud si myslíte, že jste kus masa pobíhající kolem, myslete znovu. Jste duchovní bytost, jste energetické pole operující v ještě větším energetickém poli. A všichni jsme propojeni, Akorát to nevidíme. Není rozdíl mezi „tam“ a „tady“.

Všechno ve vesmíru je propojené, je to jedno energetické pole. Jste pouze rozšířením základního zdroje energie. Jste tady v těchto úžasných tělech, ale ty vás z větší části odváděly od toho, kým opravdu jste. Jste zdroj energie. Jste nekonečné bytosti, jste boží síla. Jste to, čemu říkáte Bůh.

V biblickém slova smyslu by jsme mohli říct, že nás Bůh stvořil k obrazu svému. Můžeme říci, že jsme jen další způsob, jak se vesmír stává vědomý si sám sebe. Můžeme řici, že jsme nekonečné pole možných možností. Všechno z toho je pravda. Každá významná tradice nám říká, že jsme byli stvořeni k obrazu našeho tvůrce.To znamená, že máme potenciál a sílu tvořit svůj svět. A to máte. Máte.

A možná už jste si vytvořili věci, které jsou báječné a jsou pro vás hodnotné, a možná taky ne.
Zvažte tuto otázku: Jsou výsledky ve vašem životě opravdu tím, co chcete a stojí vám za to? Nestojí-li vám za to, není právě teď ten správný čas na to, to změnit? Protože vy máte tu moc to změnit.

Všechna síla jde z nitra a proto je pod naší kontrolou. – Robert Collier

Většina lidí se cítí jako oběti a často ukazují na události minulosti, například na dětství s násilnickým rodičem nebo život v nefungující rodině. K tomu bych dodal, že většina psychologů věří, že okolo 85% rodin je dysfunkčních. Takže z ničeho nic nejste tak jedineční.

Mí rodiče byli alkoholici, otec mě mlátil, má matka se s ním rozvedla, když mi bylo 6.

Od 13 do 18 let jsem byl členem pouličních gangů.

Měl jsem těžkou nehodu na motorce.

Jednu dobu v Dallasu jsem byl bezdomovec a v Houstonu jsem žil 15 let v bídě.

Když jsem byl dítě měl jsem problémy s učením a byl jsem shledán neschopným se učit a ještě mi řekl, že nikdy nebudu číst, psát a nebudu schopný komunikovat, nikdy ničeho nedosáhnu a v životě se daleko nedostanu.
Toto je příběh podobný mnoha jiným lidem.

Tak a co teď.
Musíte si říci co s tím budete dělat teď, jaká je právě teď vaše volba. Protože se buď můžete soustředit na tamto nebo na to, co chcete. A když se lidé začnou soustředit na to, co chtějí, to, co nechtějí ztratí. Jedna část se rozšíří a další zase zmizí. Chceme, aby jste se dostali do bodu, kdy začnete vědomě ovládat své myšlenky a řídit je tak, aby jste dosáhli svého cíle, až se stanete tvůrcem své vlastní budoucnosti, protože budete manažerem svých myšlenek.

Dobré na Zákonu Přitažlivosti je, že můžete začít právě teď. A můžete začít opravdu myslet a začít uvnitř sebe generovat pocit harmonie a štěstí. Zákon na to začne reagovat.
Změníte své názory, jako například, že ve vesmíru je všeho dostatek nebo, že vám prostě všechno vychází. Nebo můžete začít věřit, že „nestárnu, ale mládnu“. Můžeme toho dosáhnout tak, jak chceme a to díky Zákonu Přitažlivosti.

Můžete se osvobodit z dědičných vzorů, kulturních zákonů, společenského vyznání a dokázat, že naše vlastní síla je větší, než síla celého světa.

Někdo si pomyslí, „to je hezký, ale jak to dokážu“, nebo „nenechá mě to udělat“, nebo „nemám dostatek peněz, abych to dokázal“, nebo nemám na to dost sil“, nebo „na to nejsem dost bohatý“, nebo „nejsem….“ Nejsem….nejsem……nejsem…..nejsem…..
Každé jednotlivé „já nejsem“, je tvoření.

Myslíte-li si, že to zvládnete nebo ne, v obou případech máte pravdu. – Henry Fonda

Má to nějaké limity? V žádném případě ne. Jsme nekonečné bytosti. Nemáme žádné omezení. Schopnosti a talenty a dary a síla, která je v každé jedné bytosti této planety jsou bezmezné. Neexistuje žádná tabule, která by visela na nebi a Bůh na ní měl napsáno váš účel a vaší životní misi. Na nebi není žádná tabule, na které by bylo napsáno Neal Donald Walsech…. Příjemný chlapík…..který žil v první polovině 21. století, který dvojtečka a prázdné místo a všechno, co musím udělat je doopravdy pochopit, co tu dělám, proč tu jsem, najít tu tabuli a zjistit, co pro mě má Bůh přichystaného. Ale ta tabule neexistuje.

Vaším údělem je to, co chcete vy sami. Vy si rozhodujete o vlastní misi. Váš život bude takový, jaký si ho uděláte a nikdo nebude posuzovat jaký je, teď a ani nikdy jindy. Trvalo mi hodně let, abych to pochopil, protože jsem vyrůstal s tím, že existuje něco, nějaký plán, který bych měl plnit a když nebudu, Bůh mě nebude mít rád.

První na co jsem se zaměřil, bylo cítit a prožívat štěstí, pak jsem začal dělat jen to, co mě činí šťastným, říkáme si, „není-li to zábava, nedělej to“. Radost, láska, svoboda, štěstí, smích, to je to správné. Když prožíváte radost při hodinové meditaci, tak jen do toho. Když prožíváte radost při jezení salámového sandwiche, pak ho jezte. Když hladím svoji kočku jsem šťastný nebo když jdu na procházku do přírody, neustále se snažím být v tomto stavu. A když to dělám, všechno co musím dělat je, soustředit se na to, co chci a co chci manifestovat.

Vnitřní štěstí vás žene k úspěchu. Cokoliv vám dělá dobře, vám vždy přinese ještě více dobrého. Právě jste se všechno tohle dozvěděli, to vy jste si to přitáhli do svého života. Je na vás jestli to využijete, když se při tom budete cítit dobře., když ne, tak to nechte být. Najděte si něco, při čem se cítíte dobře, co rezonuje s vaším srdcem.

Následujte své blaho a vesmír vám otevře dveře tam, kde byly jen zdi. – J. Campbell

Joseph Cambell řekl, „následujte své blaho“.

Myslíme si, že to jsou jedny z nejmoudřejších slov, jaké kdo kdy řekl. Když budete moci sledovat své blaho, půjdete po jeho stopě za hojností a pohodou ve všech směrech. Užívejte si s námi života, protože život je fenomenální, velkolepá cesta. Budete žít jinou realitu, jiný život, když se na vás lidé podívají a zeptají se, „co děláš jinak, než já?“, no, jediná věc, která je tak rozdílná, je, že pracujete s Tajemstvím. A pak můžete dělat, mít a být tím, o čem lidé říkají, „je pro tebe nemožné dělat a mít a být…“.

Svět směřuje do nové éry. Je to éra, kde nejzazší hranice není prostor, jak je to ve Star Treku, ale je to – mysl. Vidím budoucnost nekonečného potencionálu, nekonečných možností. Uvědomte si, že využíváme přinejlepším 5% potencionálu lidského mozku. 100% je lidského potencionálu je výsledkem správného vzdělání.

Představte si svět, ve kterém lidé využívají plného mentálního a emocionálního potencionálu. Mohli by jsme jít kamkoliv, dělat cokoliv, dosáhnout čeho chceme. Představujte si sebe sama obklopeni dobrem, které si pro sebe přejete. Říká nám to každá náboženská kniha. Každá lepší kniha o psychologii, každý významnější vůdce, všichni svatí, co kdy žili. Vraťte se s studujte mudrce. Mnoho z nich vám bylo prezentováno v tomto dokumentu.

Víte Co? Všichni chápali jednu věc. Chápali Tajemství. A teď ho chápete i Vy. A čím více ho budete používat, tím více ho budete chápat. Možná si myslíte, že by bylo jednodušší slyšet tyto slova , už od narození. Kdybychom k vám mohli mluvit od vašeho prvního dne na této planetě, řekli by jsme vám: „Vítejte na planetě Zemi! Neexistuje nic, čím by jste nemohli být, dělat nebo mít. Jste úžasní tvůrci a jste tady díky vašemu mocnému a úmyslnému chtění být tady. Pokračujte, vysílejte myšlenky toho, co chcete, přitahujíc životní zkušenosti, které vám pomohou rozhodnout se, co chcete a až se rozhodnete, myslete jen na to, většinu času strávíte sbíráním dat, a ty vám pomůžou rozhodnout se, co chcete a soustředit se na to, je to soustředění na to, co chcete a co si přitáhnete. Toto je kreativní proces.

Věřím, že jste skvělý a úžasní. Bez ohledu na to, co se ve vašem životě stalo, bez ohledu na to, jak si myslíte, že jste mladí nebo staří, v momentu, kdy začnete správně myslet, to něco uvnitř vás, vaše vnitřní síla, která je větší, než síla celého světa, se začne projevovat, změní váš život, nakrmí vás, obleče vás, bude vás vést, chránit,udávat směr, bude pomáhat vaší samotné existenci, necháte-li jí.

A to vím na jisto. Ciťte se dobře. Více informací na: www.thesecret.tv

Netlačte na to, hrajte si s tím. Není nic, co by jste museli dělat, je jen to, co chcete dělat vy sami.

 

http://thesecret.tv/movie/trailer.html?s=f&l=cz

 

Náhledy fotografií ze složky obrazy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář